Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SALA WESELNA OKOLICE KONSTANTYNOWA LUB JANOWA

Utworzony przez Przyszła żona, 24 października 2012 r. o 15:46
a o tym miejscu słyszeliście? http://www.gdziewese...-Lukowiska.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowiskach to jest klimat, klasa, i szyk. A w dodatku ceny bardzo przystępne. No i te zdjęcie nikt takich nie ma z wesela to miejsce jest jak raj. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz z klasą to spróbuj w Zaścianku w Borsukach . Ja tam robiłam wesele, wszyscy zadowoleni i o to nam chodziło. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja również jestem zainteresowana wynajęciem sali  U Kępińskich w Konstantynowie. Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na ten temat? Może ktoś organizował tam wesele? Proszę o kontakt : dronk_a@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Sonatina w Dominowie pod Lublinem? Miałam tam wesele moje i siotra mojego męża też, więc polecamy, bo warto było  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam zdecydowanie  Pensjonat Uroczysko Zaborek. Moja siostra miała tam wesele, miejsce jest wprost przepiękne, a jedzenie przepyszne! Zostawiam linka do jakby ktoś chciał się zapoznać! gdziewesele.pl/Hotele/Pensjonat-Uroczysko-Zaborek.html     Polecam i pozdrawiam!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, dom weselny godny uwagi, doświadczeni organizatorzy, przestronne i eleganckie miejsce, ceny spoko, dobre jedzenie, czego chcieć więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie bardzo podobała impreza w tym miejscu ******rozanna.pl/. przyjemne klimatyczne miejsce. smaczna kuchnia i fantastyczna obsługa. byłam tam tez na sylwestra i tez było świetnie także myśłę że spokojnie można tam organizowac imprezę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojedz i się zapytaj u żródła a nie rób plotek i nie słuchaj głupków którzy nic nie wiedzą a opowiadają niestworzone dyrdymały!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...